Mieszkanie od dewelopera na Wilanowie – czy gra jest warta świeczki?

Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która uważana jest za jedno z najlepszych miejsc do życia w stolicy. Pomimo iż za 1 m kw. nowego mieszkania trzeba tu zapłacić minimum 10 tys. zł, to jest to inwestycja, która się opłaca.

Cena mieszkania na Wilanowie – od czego zależy?

Rosnące ceny nowych mieszkań – nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce – to wypadkowa wielu czynników. Przede wszystkim należy pamiętać, że materiały budowlane mocno podrożały i nie zanosi się na żadne obniżki w tym zakresie. Nie da się też ukryć, że deweloperzy chcą po prostu zarobić, co raczej nikogo nie powinno dziwić – zwłaszcza że w stolicy popyt na nowe mieszkania nie spada. Eksperci z firmy Ronson przypominają także o tym, że Wilanów to ekskluzywna dzielnica – nieruchomości o wysokim standardzie znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach wszędzie kosztują najwięcej.

Nowe mieszkanie na Wilanowie – dlaczego warto je kupić?

Sporo przesłanek przemawia w tym przypadku na korzyść zakupu mieszkania od dewelopera. Wilanów jest bardzo zadbana i elegancką dzielnicą, która może poszczycić się niezwykle interesującą historią. Powstają tu piękne osiedla z licznymi udogodnieniami zapewniającymi komfortowe życie. Uwagę przykuwa nie tylko ich funkcjonalność, ale też aspekty estetyczne. Wilanów zachwyca pod względem architektonicznym i nieustannie się w tym kierunku rozwija. Mieszkańcy mają do dyspozycji doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, a sprawny dojazd do centrum i innych części miasta nie stanowi problemu.

Nowe mieszkanie na Wilanowie – co wybrać?

 Decydując się na kupno mieszkania na Wilanowie, trzeba dokładnie zapoznać się z ofertą deweloperów oraz trafnie oszacować własne możliwości finansowe. Ważną rolę w tym kontekście odrywa przeznaczenie lokalu. Niektórzy kupują je w celu zaspokojenia własnych potrzeb, inni zaś pod wynajem. Istotny jest metraż oraz rozkład i ilość pomieszczeń. Warto też przemyśleć sobie to, na jakiej kondygnacji ma się znajdować mieszkanie.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Wykop studni głębinowej – jaką wiertnicę wybrać?

Następny artykuł

Dobrze uszyte firany zawsze w cenie!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments