Szafa czy garderoba? Co będzie lepsze dla Ciebie?

Moda na garderoby dosięgła i nasz kraj. Kto buduje nowy dom lub przerabia stare mieszkanie, próbuje zorganizować osobne pomieszczenie, w którym swobodnie pomieści ubrania całej rodziny. Ten trend z zachodu jest niezwykle praktyczny, nic więc dziwnego, że cieszy się taką popularnością. Ty także zastanawiasz się, co będzie lepsze, szafa czy garderoba? Spróbujemy pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Szafa czy garderoba – sprawdź ile masz miejsca

Każdy, kto może pozwolić sobie na wygospodarowanie w przestrzeni mieszkalnej osobnego pomieszczenia, powinien urządzić w nim garderobę. To nie tylko wygodny sposób na przechowywanie ubrań, butów i biżuterii, lecz też praktyczny schowek na inne, rzadko używane przedmioty. W takim pokoju możesz schować walizki i torby podróżne, a nawet rozstawić deskę do prasowania, by zawsze mieć jak przygotować kreację. Wszystko, w zależności od rozmiarów, może być bardziej lub mniej wyeksponowane. Torebki możesz ustawić na półkach, tak samo, jak buty, a każde ubranie zawiesić na osobnym wieszaku. Po latach ciasnoty, z pewnością docenisz możliwość swobody, jaką daje Ci ogromna szafa – garderoba.

Zamiast garderoby – wolnostojąca szafa

Doskonałą alternatywą dla osobnej garderoby, jest przestronna szafa. Taka, która wygląda stylowo i dzięki temu wpisuje się w Twoje nowoczesne wnętrze. Mebel ten jest większych rozmiarów, dlatego powinieneś przewidzieć dla niego całą ścianę. To ogromna zaleta, gdyż nie tracisz miejsca pod sufitem, z którym klasyczne meble nie robią niczego. Nie będziesz tego żałował, dlatego że do środka możesz włożyć naprawdę wiele rzeczy.

Szafa, o której mowa, może stanąć w korytarzu, sypialni, pokoju Twojego dziecka, a nawet w salonie. To od Ciebie zależy, gdzie będzie to najwygodniejsze. A dzięki takim udogodnieniom, jak lustrzane drzwi, możesz zyskać naprawdę ciekawą dekorację. Takie połączenie to aktualny trend w dekoratorstwie, dlatego dodatkowo zyskasz modny, choć całkiem minimalistyczny mebel.

Jakie funkcjonalności będzie mieć Twoja szafa – garderoba?

Podczas gdy do osobnej garderoby zmieścisz wszystko, w szafie będzie podobnie. Zwłaszcza wtedy, kiedy odpowiednio przygotujesz dostępną w niej przestrzeń. Możesz tu bowiem zamontować drążki i półki, w pasującej Tobie konfiguracji. Spokojnie znajdzie się też miejsce, na takie udogodnienia jak światła LED. W sklepie Sega Meble możesz znaleźć przykładowe rozwiązania, które być może zainspirują Cię do nowej aranżacji przestrzeni. Ze względu na to, że tego typu sprzęty występują w wielu wersjach, znajdziesz kolor idealny dla siebie.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Lustro czy szafka z lustrem do łazienki – co wybrać?

Następny artykuł

Stoliki kawowe – funkcjonalne i stylowe meble do Twojego salonu!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments