Producenci drzwi w Polsce, którzy tworzą produkty termoizolacyjne

Na polskim rynku istnieje wiele marketów, w których znajdziemy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Niestety, większość znanych marketów oferuje tanie drzwi, które w dłuższej perspektywie czasowej okazują się niefunkcjonalne. Duży problem stanowi ogrzewanie – niskojakościowe drzwi pod wpływem ciepła puchną w okolicach klamek i zamków, a w trakcie użytkowania stają się nieszczelne. Energooszczędne domy są nastawione przede wszystkim na zachowywanie ciepła w pomieszczeniach, dlatego warto zakupić drzwi bezpośrednio od producentów, którzy tworzą produkty nakierowane na wszelkie potrzeby klienta. Którzy producenci tworzą dobre drzwi wewnętrzne termoizolacyjne?

Termoizolacyjne drzwi – czyli jakie?

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w domu energooszczędnym muszą spełniać określone warunki. Drzwi zewnętrzne muszą wpisywać się w określoną grubość, najlepiej między 101 mm, a 75 mm. Oprócz tego, niezwykle istotną kwestią jest ich materiał. Najlepsze drzwi termoizolacyjne są drewniane, bądź stalowe (to zdecydowanie tańsza wersja, niemniej skuteczna). Kompilacja odpowiedniej grubości oraz wysokiej jakości materiałów pozwala osiągnąć korzystny współczynnik przenikania ciepła, który przekłada się na niższe rachunki w sezonach grzewczych.

Producenci termoizolacyjnych drzwi w Polsce – ranking 

Wśród sprawdzonych producentów drzwi znajdziemy StalProdukt Zamość. Firma ta zajmuje się produkcją bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Produkty są dostosowane do rządowego programu Czyste Powietrze – spełniają wszelkie wymagania projektu, a także dobrze sprawują się w codziennym użytkowaniu. Drzwi z oferty dystrybutora StalProdukt Zamość pozwalają uzyskać parametry cieplne Ud od 0,89 W/(m2*K). Większość drzwi oferowanych przez markę jest wypełniona pianą poliuretanową. Każdy produkt jest wyposażony w stalowo-drewnianą ościeżnice, nowy dwutrzpieniowy zawias 3D i aluminiowy próg. Kompilacja rozwiązań to gwarancja szczelności drzwi w domu energooszczędnym. To niezwykle istotne podczas zimowego ogrzewania wnętrza.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne na wymiar

Klienci StalProdukt Zamość korzystają z usługi tworzenia drzwi na wymiar. Dzięki temu każdy produkt jest dostosowany do konkretnych potrzeb danego domu. Zainteresowani mogą skorzystać z konsultacji, w której specjaliści StalProdukt Zamość rozwiewają wszelkie wątpliwości klientów oraz pomagają dokonać najlepszą decyzję w kwestii zakupu drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej sklepu oraz w tegorocznym katalogu StalProdukt Zamość.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Rynek pierwotny, czy wtórny – jakie mieszkanie wybrać?

Następny artykuł

Jak wygląda łóżko na antresoli?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments