Magazyn samoobsługowy we Wrocławiu – jak wynająć i za ile?

Wrocław to jeden z najważniejszych w Polsce rynków magazynowych, gdzie bardzo dynamicznie rozwija się sektor usług self storage. Polegają one na wynajmie magazynów samoobsługowych. Jest to opcja skierowana zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych.

Magazyn samoobsługowy – kiedy i dlaczego warto wynająć?

Dostępność różnych powierzchni do wyboru, bezpieczeństwo i wygoda to główne zalety, jakimi odznaczają się samoobsługowe magazyny. Wrocław proponuje w tym zakresie rozmaite rozwiązania, które można dopasować do konkretnych potrzeb pod względem zawartości i ceny. Ważną zaletą omawianego rozwiązania jest także możliwość wynajęcia magazynu na krótki termin, np. w Kangu Self Storage minimalny okres najmu wynosi 14 dni. Boks przydaje się w wieku sytuacjach – na czas przeprowadzki, remontu czy dłuższego wyjazdu, a ponadto do przechowywania rzeczy, na które brakuje miejsca w mieszkaniu.

Magazyn samoobsługowy we Wrocławiu – jak wynająć?

Pierwszym krokiem do wynajęcia magazynu samoobsługowego jest znalezienie firmy, której oferta odpowiada indywidualnym wymogom. Kluczowe znaczenie mają powierzchnie, jakimi ona dysponuje, oraz stawki za wynajem. Warto także dokładnie sprawdzić, w jakim miejscu znajduje się magazyn oraz jakie posiada zabezpieczenia i udogodnienia. Z reguły nie ma konieczności dokonywania wcześniejszej rezerwacji – jeśli dany magazyn jest wolny, formalności załatwiane są od ręki w biurze obsługi klienta wybranej firmy. Podpisanie umowy z usługodawcą jest jednoznaczne z akceptacją warunków najmu. Trzeba brać poprawkę m.in. na to, że zakazane jest trzymanie w magazynach niektórych rzeczy. Pełna ich lista znajduje się w regulaminie usługodawcy.

Magazyn samoobsługowy we Wrocławiu – ile kosztuje wynajem?

Wynajęcie magazynu samoobsługowego o powierzchni 1 m kw. kosztuje we Wrocławiu średnio ok. 100 zł netto za miesiąc. Wysokość opłaty zależy od powierzchni i lokalizacji magazynu oraz od długości najmu. Stawki są jednak wyjątkowo atrakcyjne – to jeszcze jeden atut przemawiający na korzyść magazynów.


Materiał Reklamowy

Zgodnie z ustawą z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe. Art. 36 ust. 3 Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę, grafiki lub logotypu.

Poprzedni artykuł

Małe mieszkania na sprzedaż. O czym pamiętać, gdy kupujesz kawalerkę?

Następny artykuł

Hurtownia hydrauliczna z Bydgoszczy – numer jeden wśród wykonawców!

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.