Kominek wolnostojący, czyli magia nie tylko od święta!

Kominki wolnostojące to nie tylko efektowny element wystroju, ale także dodatkowe źródło ciepła w chłodne dni! Odmień swoje wnętrze. Dzięki kominkowi stanie się ono unikatowe i wyjątkowe!

Coraz częściej chcemy by nasze mieszkania wyglądały ładnie, niepowtarzalnie, zarazem przytulnie i nowocześnie. Czasy meblościanek dawno już minęły. Polacy cenią sobie przestronne wnętrza z dużą ilością zieleni i nowoczesnym sznytem w wystroju.

Dużym atutem kominków wolnostojących jest właśnie ich nowoczesny wygląd, który – dzięki możliwościom doboru odpowiedniej kolorystyki obudowy – może sprawić, że nasze wnętrze będzie wyglądało unikatowo. Kominek wolnostojący ma tę zaletę, że dzięki nowoczesnej konstrukcji może zostać podłączony do rury doprowadzającej powietrze zarówno od tyłu, jak i od dołu. Dzięki temu możemy go zainstalować praktycznie w każdym miejscu naszego domu nie bacząc na to gdzie znajduje się ściana z szybem wentylacyjnym.

Dodatkową zaletą jest estetyczny design w nucie modernistycznego funkcjonalizmu. Do rozpalenia kominka wystarczy brykiet i kilka kawałków drewna. Rozpalony kominek pali się przez wiele godzin w szybkim czasie ogrzewając pomieszczenie.

Stwórz przyjazną atmosferę w swoim domu. Kominek wolnostojący doda w nim ciepła

Poza względami funkcjonalnymi i wizualnymi kominki mają w sobie coś niezwykłego i magicznego. Kominek kojarzy się z ciepłem. Nie tylko tym fizycznym, ale również rodzinnym. Na wielu pocztówkach, w filmach czy książkach kominek jest wielokrotnie prezentowany w formie obrazu rozpalonego ognia, na dodatek często obwieszonego pełnymi słodyczy skarpetami w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wiele osób marzy o spędzeniu cudownego wieczoru z bliskimi przy rozpalonym ogniu racząc się gorącą herbatą czy aromatycznym winem. Zainstalowanie kominka wolnostojącego daje nam taką możliwość codziennie. Świetnym przykładem nowoczesnych i funkcjonalnych kominków jest strona: https://www.defrohome.pl/.

Kominek wolnostojący jako źródło dodatkowego ciepła

Kwestia ogrzewania i dobrego docieplenia budowanego domu to bolączka wielu osób. Na rynku mnóstwo jest różnego rodzaju instalacji – poczynając od tych gazowych, po bardzo energochłonne ogrzewanie elektryczne. W Polsce, z racji panującego klimatu przy którym sezon grzewczy trwa często ponad pół roku, wybór wydajnego i ekonomicznego systemu grzewczego to podstawa. Co istotne, kominki wolnostojące stanowią wydajne i łatwe w obsłudze dodatkowe źródło ciepła.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Następny artykuł

Kotły na pellet. Jak działają?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments