Inwestycja w mieszkanie – inwestycja w przyszłość – mieszkania Kliny

Własne mieszkanie jest współczesnym symbolem niezależności. Bardzo wielu młodych Polaków decyduje się na zakup mieszkania za gotówkę bądź za pośrednictwem kredytu hipotecznego.

Co skłania ludzi do zakupu mieszkania?

Z badań wynika, że posiadanie własnego mieszkania jest dla Polaków niezbędnym warunkiem poczucia stabilności życiowej. Pierwszym powodem, dla którego młodzi ludzie decydują się na kredyt i zakup mieszkania jest kalkulacja ekonomiczna. W Polsce ceny najmu są stosunkowo wysokie. Jest to około 60-70 procent przeciętnego wynagrodzenia. Parom jest zdecydowanie łatwiej zadbać o zapłatę za wynajem niż singlom. Fakt, że znaczna część wynagrodzenia jest przekazywana na ewentualny najem, powoduje, że ludzie wolą wziąć kredyt hipoteczny i składać pieniądze na poczet swojego własnego mieszkania. Własna nieruchomość to nie tylko wydatek, który musimy ponieść na poczet spełnienia podstawowych potrzeb życiowych. To także forma inwestycji. Ceny mieszkań w Polsce od lat stale rosną. Ceny za metr kwadratowy w miastach takich jak Kraków mają szczególną tendencję wzrostu. Zakup mieszkania jednej strony wiąże się z poczuciem, że w przyszłości za to samo będziemy musieli zapłacić więcej, a z drugiej pozwala myśleć, że wartość naszej nieruchomości będzie rosnąć. W przypadku, gdy zajdzie potrzeba, mieszkanie można sprzedać bądź wynająć, zapewniając sobie w ten sposób dochód pasywny.

Mieszkania w każdym zakątku miasta

Badania pokazują, że w Polsce wciąż brakuje około dwóch milionów mieszkań. Co za tym idzie, możemy być pewni, że w nadchodzących latach kolejne dzielnice miast wzbogacą się o kolejne inwestycje deweloperskie. Mieszkania Kliny w Krakowie, są doskonałym przykładem tempa przemian, które zaszły w ostatnich latach. Rozrastająca się sieć budynków mieszkalnych, wraz z powstawaniem kolejnych nitek komunikacyjnych, prowadzi do całkowitej przebudowy dzielnic, które jeszcze kilkanaście lat temu nie miały nic do zaoferowania. Obecnie dzielnice takie jak Ruczaj przechodzą prawdziwy rozkwit. W ciągu zaledwie kilkunastu lat powstały tam centra biznesowe, technologiczne, transportowe i uniwersyteckie. Dzielnica stała się atrakcyjnym obszarem do życia.  Znaczna część dzielnic znajdujących się na obrzeżach Krakowa również przechodzi intensywny rozkwit. Przykład: mieszkania Kliny. Nowopowstające inwestycje zmieniają oblicze dzielnic. Kliny mają szczególną cechę, ponieważ są cichą i kameralną dzielnicą, w której możemy zaznać spokoju, żyjąc jednocześnie w wielkim mieście.

Coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej – mieszkania Kliny

Czy zakup nowego mieszkania zawsze wiąże się z życiem na osiedlu mieszkaniowym? Niekoniecznie. Deweloperzy dywersyfikują swoją ofertę, ponieważ mają świadomość różnorodnych potrzeb klientów. W ostatnich latach bardzo popularne stały się domy rodzinne w zabudowie szeregowej. Dla osób, które nie mogą się zdecydować, czy wolą mieszkanie w domu rodzinnym, czy jednak chcą korzystać z wygody mieszkania, takie rozwiązanie jest doskonałym kompromisem.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

4 proste sposoby na oszczędne drukowanie

Następny artykuł

Dlaczego warto zabudować taras w Krakowie?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments