Szafa na wymiar w Twoim przedpokoju

Szafy to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wnętrz. Przydają się w większości pomieszczeń, gdyż elegancko i funkcjonalnie przechowują wszelką odzież i przedmioty codziennego użytku. Zazwyczaj są to jednak dosyć spore i masywne meble, dla których potrzebne jest poświęcenie niemało metrażu. Mogą wyglądać jednak pięknie i stać się dodatkowo elementem dekoracyjnym dopasowanym do danej aranżacji.

Dlatego myśląc o szafie warto jest zdecydować się na szafę na wymiar, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń przeznaczoną na ten mebel. Gotowa szafa nie wykorzysta w pełni metrażu, natomiast szafa na wymiar już podczas projektowania zostanie przygotowana tak, żeby zapełnić przestrzeń od góry do dołu, nie pozostawiając miejsca na kurz, co często zdarza się przy gotowych meblach.

Jednym z pomieszczeń w każdym domu, w którym ciężko jest zaaranżować przestrzeń, jest przedpokój. Zazwyczaj jest to wąski korytarz, w którym nie zmieści się zbyt wiele mebli, aby nie blokować przejścia. Dlatego tutaj zdecydowanie najlepiej sprawdzi się szafa na wymiar. Takie rozwiązanie pozwoli wykorzystać każdą, nawet najmniejszą przestrzeń przy ścianie, która nie będzie wykorzystana w żaden inny sposób.

W przedpokoju szafę na wymiar można zaplanować na przykład nad drzwiami, gdzie chowane byłyby rzeczy używane nieco rzadziej, na przykład obuwie sezonowe lub ozdoby choinkowe (o ile nie trzyma się ich w piwnicy). Po jednej stronie korytarza można zaplanować szafę wnękową na wymiar, w której przechowywać się będzie odzież wierzchnią i każdą inną, którą lepiej schować chroniąc przed kurzem.

Jaką szafę wybrać?

Wielką zaletą szaf na wymiar jest możliwość indywidualnego zaplanowania nie tylko miejsca i wielkości szafy, ale także jej wnętrza. Ilość półek czy też drążków wieszakowych zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb użytkownika szafy. Można zaplanować ją dokładnie tak jak będzie to niezbędne dla danej rodziny. W szafie mogą znaleźć się wszelkie udogodnienia i praktyczne rozwiązania, jakie tylko dany klient sobie wymarzy.


Materiał Reklamowy

Zgodnie z ustawą z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe. Art. 36 ust. 3 Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę, grafiki lub logotypu.

Poprzedni artykuł

Glazura łazienkowa ‒ jaką kupić?

Następny artykuł

Jaką kołdrę wybrać?

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.