Specjalistyczny sprzęt – wiertnice HILTI

Dzięki odpowiednio dobranym sprzętom, praca nawet w najtrudniejszych materiałach budowlanych przestaje być problemem. Pozwoli to zdecydowanie skrócić czas wykonywania wielu czynności, a także zagwarantować sprawną realizację dowolnych zleceń. Wszystkie te kryteria spełniają wiertnice HILTI.

Firma założona została w 1941 roku w Liechtensteinie. To tam rozpoczęła się jej działalność związana z produkcją wielu urządzeń wykorzystywanych między innymi w budownictwie. Obecnie katalog produktowy HILTI jest bardzo szeroki. Różnego rodzaju wiertnice stanowią jego bardzo ważny element, o czym zresztą przekonało się wiele przedsiębiorstw budowlanych (i nie tylko)

Jakie wiertnice HILTI wybrać?

Największą zaletą dostępnej oferty jest fakt, iż zawiera ona urządzenia skutecznie pracujące w różnych tworzywach. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić wiertnice do betonu, cegły czy żelbetu. Działają one zarówno na mokro, jak i na sucho.

Co równie istotne, katalog jest nie tylko szeroki, ale też zróżnicowany. Przekłada się to na możliwość znalezienia sprzętu funkcjonujące w różnych warunkach i gwarantującego wiercenie pod kątem czy od spodu. Do tego dochodzą rozwiązania dodatkowe, takie jak system GYRO, pozwalający na pracę maszyny w każdym kierunku, bez kotwienia.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, wiertnice HILTI warto wykorzystać do wykonania otworów pod każdą instalację – gazową, wentylacyjną, elektryczną, technologiczną oraz wodno-kanalizacyjną.

Gwarantują one nie tylko skuteczne działanie, ale też wysoką wytrzymałość mechaniczną i pełną odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Oznacza to, że ich zakup okaże się inwestycją na bardzo długi czas.

Na koniec należy jeszcze podkreślić, że wiertnice HILTI można także wynająć. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie dysponują wystarczającymi środkami na zakup nowych sprzętów. Tego typu usługi zapewniają ogromną swobodę i elastyczność podczas planowania poszczególnych prac. Bez względu na ich specyfikę.

Zapraszamy po: wiertnice HILTI Szczecin.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Wykopy – jaki sprzęt potrzebny?

Następny artykuł

Bramy automatyczne – zalety nowego budownictwa

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments