Jaki jest koszt montażu drzwi?

Jednym z najprostszych sposobów na odświeżenie wyglądu mieszkania jest wymiana drzwi wewnętrznych. Wymieniając stare drzwi, zyskujemy możliwość nadania naszemu wnętrzu zupełnie nowego, nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. W ofercie producentów dostępne jest niezliczenie wiele modeli, które różnią się między sobą praktycznie wszystkim, poczynając od designu, a kończąc na kolorystyce. Zanim jednak rozpocznie się poszukiwania odpowiedniego rozwiązania, warto zorientować się, ile kosztuje wymiana drzwi.

Od czego zależy koszt montażu drzwi?

Jeżeli chodzi o taką usługę, jak montaż drzwi cena zależy tak naprawdę od wielu różnych czynników. Musimy oczywiście uwzględnić koszt samego skrzydła i ościeżnicy, elementów uzupełniających (np. klamek), wszelkich materiałów potrzebnych do montażu, a także wynagrodzenie fachowca. Następnie należy pomnożyć to wszystko przez ilość drzwi do wymiany. Szukając oszczędności, możemy wprawdzie zdecydować się na samodzielny montaż, ale warto powierzyć tę pracę specjaliście, który dysponuje profesjonalnymi narzędziami oraz fachową wiedzą. Doświadczony monter nie popełni błędów, jakie zwykle zdarzają się amatorom, a w przypadku ewentualnej fuszerki możemy upomnieć się o nieodpłatną naprawę. Do takiej sytuacji nie powinno jednak dojść, jeśli wybierze się godną zaufania firmę. Średni koszt takich usług może się różnić w zależności od województwa, a nawet konkretnych miejscowości w danym regionie. Związane jest to z zapotrzebowaniem na tę usługę.

Ile kosztuje wymiana drzwi wewnętrznych?

Aktualne ceny za wymianę pojedynczych drzwi zaczynają się od kilkudziesięciu złotych w przypadku montażu samego skrzydła do starej ościeżnicy. Z przyczyn estetycznych i praktycznych zawsze lepiej jednak wymieniać drzwi razem z futryną. Daje to gwarancję, że wszystkie elementy będą do siebie idealnie pasować pod względem wymiarów czy kolorystyki. Zyskuje się także znacznie szerszy wybór, ponieważ nowe skrzydło może być zupełnie inne od poprzedniego. Jednak montaż ościeżnicy jest już bardziej skomplikowany, a co za tym idzie – droższy. Taka usługa kosztuje od około 200 do 800 zł, w zależności od np. rodzaju ościeżnicy, ilości skrzydeł czy zakresu prac, np. konieczności demontażu starych drzwi. Jeżeli planujesz kompleksowy remont pokoju cena za wymianę drzwi to większy wydatek od innych prac, takich jak np. pomalowanie ścian, jednak często konieczny dla uzyskania odpowiedniego efektu. Dopasowane do nowej aranżacji drzwi będą doskonałym ukoronowaniem remontu.

Komu zlecić montaż drzwi wewnętrznych?

W serwisie Zleceniomat znajdziesz blisko tysiąc wykonawców z całego kraju, którzy specjalizują się w montażu drzwi wewnętrznych. Wystarczy, że zostawisz zlecenie, a w ciągu kilku minut otrzymasz oferty, które możesz następnie porównać, zwracając uwagę na najbardziej istotne kwestie, jak cennik usług czy opinie dotychczasowych klientów. To najprostszy i najlepszy sposób na znalezienie godnego zaufania specjalisty, któremu możesz powierzyć montaż nowych drzwi.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Apartamenty inwestycyjne – jak zarabiać na nieruchomościach?

Następny artykuł

5 zalet czajników na gaz

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments