Gniazdka elektryczne – dekoracja twojego domu

Gniazdka elektryczne muszą znaleźć się w każdym domu, bo są obowiązkową częścią instalacji elektrycznej. Niestety, często nie prezentują się zbyt dobrze, psując aranżację wnętrza. Jak się jednak okazuje, mogą stanowić dekorację twojego domu – takie włączniki oferuje sklep internetowy Elus!

Gniazdka elektryczne nie muszą być brzydkie

Kto powiedział, że gniazdka elektryczne mają być tylko użyteczne, a ich wygląd jest sprawą drugorzędną? Mogą być funkcjonalne i w pełni niezawodne, ale też prezentować się naprawdę ładnie, nie zakłócając estetyki pomieszczenia. Jeśli chcesz, żeby takie znalazły się w twoim domu, poznaj ofertę sklepu internetowego Elus, gdzie znajdziesz bogaty wybór gniazdek i włączników światła.

Oferowane są rozwiązania od renomowanych producentów, w tym certyfikowane gniazdka elektryczne, które zapewniają nie tylko walory użytkowe – wysoki poziom ochrony i trwałość, ale też różnorodną stylistykę, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego wnętrza. Niezależnie więc, jaki lubisz styl i jak zamierzasz urządzić swoje mieszkanie, dopasujesz je idealne – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki.

Sklep Elus – co jest dostępne?

W sklepie marki Elus są dostępne różne typy gniazdek: typu E, typu C i typu F. Pierwsze z wymienionych cechują się tym, że mają dwa otwory na przewody – fazowy i neutralny oraz specjalne bolce uziemiające. Gniazdka typu C wyglądem przypominają poprzedni typ, lecz nie posiadają bolca umieszczonego między dwoma otworami. Obecnie są coraz rzadziej stosowane. W gniazdkach typu F natomiast funkcję bolca uziemiającego spełniają dwa sprężyste zestyki, które znajdują się w bocznych ściankach.

Oferta sklepu Elus to różne rodzaje gniazdek elektrycznych: standardowych pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych w różnych kolorach. To także gniazdka bryzgoszczelne i ramki do gniazdek. Poza tradycyjnymi rozwiązaniami są też gniazdka komputerowe, antenowe, telefoniczne i do przedłużaczy. Wszystkie wyprodukowane są przez renomowaną firmę i spełniają restrykcyjne normy.

Dostępne są również włączniki i wyłączniki światła, które pozwalają sterować oświetleniem, co jest nie tylko wygodne, ale i pozwala na duże oszczędności energii. Oferowane są włączniki natynkowe i podtynkowe pojedyncze, podwójne, potrójne, ale też rozbudowane konstrukcje, składające się z  4 lub 5 elementów. Dostawcami produktów są firmy Karlik, Kontakt-Simon, Legrand Polska, Ospel, AEP, Kos Elektro System, Plastrol, PCE Polska, Pawbol, Hager, Elgotech i Schneider Electric.

Poszukując sprawdzonych rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznej, warto odwiedzić sklep internetowy Elus, gdzie oferowane gniazdka i włączniki są nie tylko praktyczne, wytrzymałe i solidnie wykonanie, ale też zachwycają wyjątkową estetyką.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Kominek jako wsparcie głównego źródła ciepła w mroźne dni

Następny artykuł

Na czym polega odpluskwianie mieszkań?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments