Chcesz się przeprowadzić do nowego mieszkania bez przykrych niespodzianek? Sprawdź jak.

Umowa na nowe mieszkanie podpisana, wszelkie formalności załatwione, klucze w ręce, można się wprowadzać. Wtem pojawia się problem. Jak uda się przewieźć sofę, trzy fotele, komodę i pięć kartonów ubrań, dwa kartony książek i najedzonego kota? Auto znajomego w warsztacie, mieszkanie na drugim końcu miasta a komunikacja miejska w tym przypadku nie zda egzaminu. Tutaj z pomocą przychodzi firma Japa & Co. która wyciąga do ciebie pomocną dłoń oferując pomoc w przeprowadzce w każdych warunkach!

Proces przeprowadzki do nowego mieszkania wymaga od nas sporej dawki planowania i działań logistycznych. Znoszenie ciężkich mebli jest niewykonalne w pojedynkę, a nasi znajomi nie zawsze będą dysponowali całym wolnym dniem by nam pomóc. Demontaż i późniejsze złożenie mebli to żmudny i czasochłonny proces, podczas którego moglibyśmy zająć się innymi rzeczami które w tym burzliwym czasie zajmują nasze głowy. Kwestia transportu pozostaje kolejnym problemem który spada na nasze barki – mało kto ma stały i prosty dostęp do samochodu transportowego. Te kwestie lepiej zostawić profesjonalistom, którzy już od 1991 roku pomagają ludziom w przeprowadzkach.

Jakie są zalety skorzystania z usług firmy przeprowadzkowej?

Największą zaletą skorzystania z usług firmy przeprowadzkowej Japa & Co. jest przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Wszystkie rzeczy zostaną powierzone specjalistom którzy mają doświadczenie w prawidłowym zabezpieczaniu cennych przedmiotów. Sprzęt elektroniczny, komplet pamiątkowej porcelany, czy kolekcja płyt winylowych zostaną ostrożnie spakowane, najdelikatniejsze z przedmiotów zostaną obwinięte dodatkowo folią bąbelkową, a całość zapakowana będzie w odpowiednio zabezpieczone kartony.
Firma wyręcza również klientów w kwestiach logistycznych i podejmuje się naprawdę trudnych zadań. Zniesienie fortepianu z czwartego piętra dla niedoświadczonych osób będzie zadaniem trudnym niczym któraś z dwunastu prac Herkulesa, firma Japa & Co spojrzy na to po prostu jako na kolejne ciekawe wyzwanie, któremu najzwyczajniej w świecie trzeba będzie sprostać. Nie musimy się również obawiać o straty materialne, każde zlecenie jest ubezpieczone, tak więc wszelkie szkody poniesione podczas przeprowadzki zostaną nam zrekompensowane.
Osobną kwestią są przeprowadzki za granicę. Samotnie spakujemy bardzo małą część naszych rzeczy, cała reszta będzie musiała zostać sprzedana, bądź oddana na przechowanie przez odpowiednio długi czas. Na całe szczęście firma Japa & Co oferuje również opcję przeprowadzki za granicę, dzięki czemu na obczyźnie cieszyć się możemy naszymi wszystkimi ukochanymi meblami czy pamiątkami.

Ile to kosztuje?

Wycena każdej przeprowadzki ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy z pracownikiem firmy, wynika to z wielkiego rozstrzału w skali zleceń, przeniesienie kasy pancernej z piątego piętra jednego budynku na piąte piętro kolejnego to zadanie innego kalibru niż przewiezienie kilku foteli, stołu i krzeseł.

Podsumowanie

Jak widać po powyższym tekście skorzystanie z usług firmy transportowej to opcja którą każdy podczas większej przeprowadzki powinien rozważyć. Oczywiście, wszystko można robić na własną rękę, ale musimy się zgodzić, że kilka kursów przepełnionym po brzegi autem, w centrum miasta i do tego w godzinach szczytu nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Wprowadzenie się do nowego mieszkania powinno być doświadczeniem jak najprzyjemniejszym, w końcu spędzimy w nim prawdopodobnie kilka najbliższych lat, dlaczego więc nasze pierwsze związane z nim wspomnienie ma być trudem wnoszenia ciężkiej szafy po wąskich schodach. Zostawmy to profesjonalistom, a my cieszmy się z nowego miejsca.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Chemia budowlana – wszystko co musisz o niej wiedzieć

Następny artykuł

Jak wybrać trwały i niezawodny brodzik prysznicowy?

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nowa
Nowa
3 lat temu

Też braliśmy pod uwagę tę firmę, jednak ostatecznie wybór padł na przeprowadzki warszawskie z ul. broniewskiego Pana Tomka. To fakt, każda wycena jest inna bo to zalezy głównie od gabarytów do przewozu, ilości rzeczy no i kilometraża. My wędrowaliśmy na drugi koniec Warszawy. Cena wyszła spoko, zwłaszcza ze do przewozu był też fortepian