Zakup kawalerki w Warszawie – czy warto zdecydować się na wykończenie pod klucz?

Mieszkania w Warszawie są jednymi z najdroższych w Polsce, ale nie studzi to zapałów kupujących. Nowe inwestycje stale znajdują zainteresowanych, którzy obecnie mogą skorzystać także z usługi wykończenia pod klucz. Czy warto wybrać ją w sytuacji, gdy chcemy zdecydować się na kupno kawalerki?

Kawalerki to bardzo popularne mieszkania w dużych miastach. Doskonale nadają się dla jednego czy dwóch mieszkańców, zapewniając im własną, prywatną przestrzeń. Chętnie wybierane są również przez inwestorów i przeznaczane następnie do wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Przy zakupie kawalerki klienci mają także możliwość wyboru takiej opcji, jak wykończenie pod klucz w Warszawie. Czy warto ją wybrać?

Na czym polega usługa wykończenia mieszkania pod klucz?

Wykończenie mieszkania pod klucz to usługa, która polega na zleceniu prac wykończeniowych zewnętrznej firmie. W tym przypadku klient wybiera tylko interesujące go materiały – prace wykonuje wówczas ekipa współpracująca z deweloperem.

 W ramach usługi wykończenia wnętrz pod klucz przeprowadza się szereg prac, wśród których znajdują się między innymi:

  • malowanie ścian i malowanie sufitów
  • kafelkowanie i kładzenie podłóg
  • wykończenie łazienki
  • montaż drzwi wewnętrznych

W zależności od wybranego pakietu można także skorzystać z innego rodzaju usług, na przykład wykonania kuchni na wymiar, montażu osłon okiennych czy montażu lamp. Więcej o poszczególnych pakietach przeczytacie na https://ronson.pl/wykonczenia/

Kawalerka wykończona pod klucz – dobry wybór?

Wykończenie kawalerki we własnym zakresie może być bardzo czasochłonne. Także znalezienie dobrej ekipy może zająć nam dużo czasu. W związku z tym warto pomyśleć o takiej usłudze, jak wykończenie pod klucz w Warszawie. To nie tylko komfort, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, możemy także skorzystać z pomocy projektanta wnętrz! Ceny w tym właśnie przypadku rozpoczynają się już od około 500-600 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości w pakietach podstawowych. Gdy chcemy wybrać pakiet z większą gamą materiałów wyższej klasy do wyboru, ceny mogą wynosić nawet do 1500 złotych za jeden metr kwadratowy.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Salon w stylu loftowym

Następny artykuł

Kuchnia w drewnie

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments