Reklama firmy – daj znać o sobie okolicy!

Nawet najlepiej rozbudowana strona internetowa oraz najkreatywniej prowadzone media społecznościowe nie pomogą jeśli na miejscu świadczenia usług lub sprzedaży nie będzie widać, gdzie jest Twoja firma.

Systemy wystawiennicze zewnętrzne
Reklama lokalu czy sklepu lokalnie na Twojej ulicy to klucz to kompletnego marketingu, który przyciągnie klientów z ulicy lub pozwoli innym łatwo trafić pod adres

Nawet najlepiej rozbudowana strona internetowa oraz najkreatywniej prowadzone media społecznościowe nie pomogą jeśli na miejscu świadczenia usług lub sprzedaży nie będzie widać, gdzie jest Twoja firma. Reklama lokalu czy sklepu lokalnie na Twojej ulicy to klucz to kompletnego marketingu, który przyciągnie klientów z ulicy lub pozwoli innym łatwo trafić pod adres. Zapraszamy na przegląd skutecznych sposobów na promowanie Twojej firmy lokalnie.

Systemy wystawiennicze zewnętrzne – jak zwrócić na siebie uwagę?

Idąc ulicami polskich miast widzimy, jak skutecznie bądź nie są działania poszczególnych lokali czy sklepów. Jedni reklamują się jedynie szyldem, inni próbują roznosić ulotki a jeszcze inni stawiają na kreatywne banery czy plakaty. Sposobów jest wiele, jednak zanim zaplanujemy reklamę, warto podejrzeć nieco konkurencje i sprawdzić, które działania są efektywne a które jedynie efektowne. Jak to zrobić? Wystarczy krótki spacer i notatnik, by zapisywać w nim, które sklepy czy lokale działają na nas. Jeśli jakiś szyld lub baner zwróci naszą uwagę – warto zapisać sobie dlaczego, by potem wykorzystać to promując nasz biznes.

Rodzaje systemów wystawienniczych:

  • Banery reklamowe
  • Szyldy
  • Plakaty
  • Flagi reklamowe
  • Billboardy
  • Reklamy na przystankach
  • Wskazówki dojazdu do lokalu
  • Ulotki
  • Broszury do skrzynek pocztowych
  • Gadżety reklamowe podczas eventów

Czy warto korzystać z pomocy profesjonalistów?

Dla jednych będzie to pytanie retoryczne, na które odpowiedź brzmi TAK! Jednakże nie dla każdego, bowiem niektórzy z nas wolą projektować promocje i reklamy samemu, a zlecać jedynie ich wykonanie. Wszystko zależy od stopnia naszej znajomości branży, w której działamy oraz narzędzi reklamowych. Pomóc sobie możemy w następujące sposoby: wynajmując agencje reklamową, która poprowadzi w pełni nasze działania, zlecić jedynie wykonanie na przykład tekstów lub plakatów lub zakup własnych nośników i wypełnienie ich treścią od agencji lub własną. Dobrym rozwiązaniem są firmy takie jak DisplayPlanet producent flag, ponieważ możemy dzięki nim nie tylko kupić na przykład flagę reklamową, ale także wypełnić ją grafiką.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Zakup mieszkania dla dziecka, czyli inwestycja w przyszłość

Następny artykuł

Kto najczęściej kupuje mieszkanie od dewelopera?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments