Nowoczesne toalety przenośne – co oferują wypożyczalnie?

Najczęściej toalety przenośne kojarzone są jako mało komfortowe i niehigieniczne miejsce, którego lepiej unikać. Jednak w rzeczywistości jest inaczej!

Na placach budów, podczas eventów sportowych, festiwali czy też w parkach lub przy parkingach – toalety przenośne można obecnie zobaczyć w wielu miejscach. Wielu z nas omija je jednak i woli z nich nie korzystać. Jednak tak naprawdę nowoczesne toalety przenośne mogą być komfortowe i higieniczne.

Aktualnie najczęściej klienci decydują się na wynajem toalet przenośnych – wówczas dostawca tego typu wyposażenia może dostarczyć go na wskazany okres w wyznaczone miejsce, a także może zaoferować usługi ich serwisu.

Nowoczesne toalety przenośne – czyli jakie?

Toalety przenośne to szeroka gama konstrukcji, które potocznie nazywane są „tojtojami”. Można zobaczyć je w wielu punktach, gdzie ustawiane są zarówno na stałe, jak również tymczasowo – sprawdzą się wszędzie, gdzie nie można korzystać ze zwykłych toalet, na przykład ze względu na brak dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Nowoczesne toalety przenośne wykonane są w całości z bezpiecznych tworzyw sztucznych. Zintegrowane z nimi pojemniki na nieczystości służą do ich przechowywania – bez ryzyka dla środowiska naturalnego. W przypadku zapełnienia są one opróżniane z użyciem specjalnego sprzętu.

Odpowiedni kształt toalet przenośnych zapewnia wysoki komfort użytkowania, a przy tym ułatwia utrzymanie ich w czystości, z kolei pokrycie specjalnymi powłokami antybakteryjnymi poprawia bezpieczeństwo. Naturalne doświetlenie przez przejrzysty dach lub z użyciem oświetlenia LED pozwala na używanie ich przez całą dobę.

Aktualnie w użyciu znajdują się także specjalne toalety przenośne dla niepełnosprawnych – pozwalają na wygodne korzystanie z nich także wtedy, gdy osoba porusza się na wózku inwalidzkim.

Toalety przenośne w wersji premium

Dostawcy toalet przenośnych mogą zaproponować swoim klientom pełną paletę modeli. Najczęściej wynajmowane są toalety przenośne standardowe, ale również można zdecydować się na modele zaliczane do klasy premium.

Toalety przenośne premium zawierają bogatsze wyposażenie, w tym między innymi można znaleźć w nich:

  • umywalki
  • lustra
  • podajniki ręczników papierowych
  • podajniki podkładek na sedes
  • podajniki mydła w płynie
  • podajniki płynu dezynfekującego

Toalety te kosztują więcej, ale mogą one zapewnić swoim użytkownikom jeszcze większy komfort. Często wybierane są na ważne wydarzenia, dla użytkowników VIP, na przykład dla piosenkarzy, celebrytów.

Ważny systematyczny serwis toalet przenośnych

Aby toaleta przenośna mogła być higienicznie czysta, konieczne jest przeprowadzanie jej regularnego serwisu. Co obejmuje tego typu procedura?

Serwisem toalet przenośnych nazywa się czynności pozwalające na utrzymanie toalety we właściwym stanie. Obejmuje on między innymi usunięcie nieczystości ze zbiornika, wyczyszczenie całej toalety i jej dezynfekcję, a także przeprowadzenie niezbędnych napraw, gdy są one konieczne.

Do czyszczenia i dezynfekcji toalet przenośnych stosuje się specjalistyczne środki o antybakteryjnym działaniu, które również natychmiastowo likwidują nieprzyjemne zapachy i zapobiegają ich pojawianiu się.

Usługi takie, jak serwis toalet przenośnych najczęściej świadczone są przez firmy, które zajmują się ich wynajmem i sprzedażą. Dysponują one odpowiednim zapleczem pozwalającym na wykonanie wymaganych prac, aby toalety były czyste i gotowe na dalszych użytkowników.

Toalety przenośne można zamówić także on-line!

Z ofertami firm zajmujących się dostawą toalet przenośnych można zapoznać się obecnie także przez internet. Na ich stronach WWW zaprezentowana jest dokładna oferta – przegląd toalet przenośnych wraz z ich wyposażeniem, a także warunki wynajmu. Pozwala to zatem na wyselekcjonowanie najkorzystniejszej oferty.

Zamówienia na toalety przenośne składać można również za pośrednictwem internetu – wybrane modele zostaną wtedy dostarczone w wyznaczonym czasie w konkretne miejsce i odebrane wtedy, gdy będzie to konieczne.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Clipper z Warszawy.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Czym jest dokument zabezpieczenia przed wybuchem i kiedy trzeba go wystawić?

Następny artykuł

Tynkowanie agregatami tynkarskimi – szybko, dokładnie i tanio!

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Baczkowski
Baczkowski
3 lat temu

Na budowie mieliśmy taka toaletę. Ustawiliśmy sobie sprzątanie co dwa tygodnie chociaż w miesiacach , w ktorych wykonywali niewiele prac sprzątanie było co miesiąc Wygodnie, higienicznie i wcale nie tak drogo jak sie moze niektórym wydawać 🙂