Nowe mieszkanie obok zalewu? Znajdziesz je w Lublinie!

Spokojna okolica, możliwości rekreacyjne, dobre położenie… Są to aspekty, którymi coraz częściej zaczynamy się kierować przy wyborze miejsca w którym chcielibyśmy się osiedlić, zaraz po odpowiednio dopasowanym do naszych potrzeb mieszkaniu. Biorąc pod uwagę sytuację na rynku nieruchomości, takie możliwości mogą nam zapewnić nowe mieszkania, gdyż deweloperzy biorą pod uwagę atrakcyjność lokalizacji dla przyszłego nabywcy.

Spokojna okolica i rekreacja idą w parze

Każdy kto mieszka w mieście, doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotnym elementem bytowania w nim jest unikanie przestrzeni przesadnie zatłoczonych. Taka sytuacja ma najczęściej miejsce w ścisłym centrum, co sprawia, że ludzie niejednokrotnie uciekają stamtąd na obrzeża.

Deweloper doskonale zdaje sobie sprawę, że wybór lokalizacji pod inwestycje to jedno z kluczowych działań. Dlatego nowe budynki stawiane są przeważnie na obrzeżu miasta. Daje to także dodatkowe możliwości podniesienia atrakcyjności przedsięwzięcia.

Diamentowe Wzgórze, które zlokalizowane jest niedaleko Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie to przykład dobrego wyboru miejsca pod budowę bloków mieszkaniowych.

Co istotne w przypadku ww. zalewu, jest on mocno rozwinięty pod względem infrastruktury (lokale gastronomiczne, park wodny, ścieżki rowerowe, kąpielisko, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego), co sprawia, że będąc mieszkańcem tej okolicy uzyskujemy dostęp do dużych możliwości rekreacyjnych, niedaleko naszego miejsca zamieszkania.

Dla oczekujących nieco większej dozy spokoju i kontaktu z naturą, w okolicy znajduje się także Las Dąbrowa, do którego można się spokojnie udać na relaksujący spacer.

Mieszkania jednak są na tyle daleko oddalone, by dźwięki dochodzące znad zalewu nie powodowały dyskomfortu fonicznego wewnątrz lokum.

Lokalizacja jest równie ważna

Jeżeli znajdziemy już okolicę która nam się spodobała, musimy pomyśleć o jej zlokalizowaniu względem odległości sklepów, szkół, przychodni, lub innych obiektów ważnych dla Ciebie – kupującego.

Osiedle Diamentowe Wzgórze znajduje się w sąsiedztwie wielu lokali usługowych, a także szkoły podstawowej, co będzie szczególnie ważne dla rodziców. Dodatkowo mnogość ścieżek rowerowych sprawia, że wygodny transport w obrębie osiedla, ale także poza, jest w pełni osiągalny.

Dzięki położeniu, osoby posiadające samochód nie będą musiały martwić się o miejsca parkingowe, gdyż deweloper przewidział miejsca zarówno pod- jak i naziemne. Jest to szczególnie istotne dla osób kończących pracę w późniejszych godzinach.

Zatem jeżeli jesteś człowiekiem aktywnym, ale mimo wszystko cenisz sobie spokój, to osiedle Diamentowe Wzgórze jest dla Ciebie!

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Jeden klucz – innowacyjne rozwiązanie dla Twojego domu

Następny artykuł

Jaka jest różnica między Saatchi Art, Artsy i Artnet?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments