Nowe mieszkania na Wrotkowie w Lublinie – dbałość o każdy detal w standardzie

Przed nami zakup mieszkania, podejmując decyzję zastanawiamy się nad lokalizacją inwestycji, kosztem za metr kwadratowy, czy układem mieszkania. Jednak coraz częściej, nie są to jedyne wartości determinujące nasz wybór – znaczna część klientów kieruje się również wizualnymi aspektami, bliskością natury, czy innowacyjnością. Deweloperzy na Wrotkowie w Lublinie stanęli na wysokości zadania, żeby spełnić wszystkie te kryteria. Dlaczego warto zdecydować się na nowe mieszkania na Wrotkowie w Lublinie?

Co wyróżnia nowe mieszkania na Wrotkowie w Lublinie?

Trendy smart cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zainteresowanych nabyciem mieszkania. Diamentowe Wzgórze zostało urządzone w sposób pozwalający na oszczędność energii oraz z dbałością o poczucie bezpieczeństwa przyszłych użytkowników nowych mieszkań na Wrotkowie w Lublinie.

Osiedle wyposażono w lampy LED, dodatkowo ścieżki na terenie osiedla, wejścia do budynków i wjazdy do garaży będą sterowane czujnikami ruchu oraz zmierzchowymi. Udogodnieniem zmniejszającym pobór energii będzie również wentylacja hybrydowa.

Natomiast nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring, atestowane drzwi antywłamaniowe oraz systemy oddymiania.

Okno na świat

Poprzeczka stawiana deweloperom jest coraz wyżej. Wymagania wraz z ceną mieszkań rosną, a potencjalny klient nie wyobraża sobie kupna mieszkania bez balkonu, tarasu, czy ogrodu. O ile rzadko możemy spotkać inwestycje, które ich nie posiadają – o tyle niewiele z nich może poszczycić się niesamowitym widokiem, który ukoi mieszkańca po pełnym emocji dniu. Deweloperzy na Wrotkowie w Lublinie doskonale poradzili sobie z wykorzystaniem walorów przyrodniczych otaczających osiedle. Bo czy istnieje widok bardziej uspokajający, niż las?

Widok na panoramę Lasu Dąbrowa nie zostanie zaburzony, dzięki wykorzystaniu aluminiowych balustrad ze szklanym wypełnieniem. W nowych mieszkaniach na Wrotkowie w Lublinie. Jest to element architektoniczny nadający bryle budynku nowoczesną formę, cieszący się popularnością wśród obowiązujących trendów. Detale podkreślają charakter budynku, a także dodają prestiżu.

Należy podkreślić, że podczas budowy inwestycji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały wykończeniowe – przestronne klatki schodowe pokryto płytą meblową, a także lustrami. Rozwiązaniem podnoszącym estetykę stref wspólnych są wpuszczane w posadzkę wycieraczki, drewnopodobne okładziny drzwi, skrzynki na listy wykonane ze stali nierdzewnej, czy balustrady z drewnianym pochwytem.

To tylko część rzeczy wyróżniających nowe mieszkania na Wrotkowie w Lublinie, po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową osiedla Diamentowe Wzgórze.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Zlecenia dla elektryka – jak znaleźć dobrego fachowca?

Następny artykuł

Jaki ekogroszek workowany kupić

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments