Klucz Master – mistrzowskie rozwiązanie problemu z kluczami

Klucz Master to innowacyjne rozwiązanie do zarządzania kluczami w Twoim domu lub firmie. Raz na zawsze będziesz mógł pozbyć się problemu związanego z administrowaniem kluczami, a atestowane zamki sprawią, że standard bezpieczeństwa wzrośnie dzięki temu rozwiązaniu.

Czym jest Master Key?

System ten to rozwiązanie dla ludzi, którzy z racji warunków mieszkalnych czy administrowania biurem/budynkiem, zmuszeni są do posiadania dużej ilości kluczy do rozmaitych zamków. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż istnieje możliwość użycia jednego klucza do otwierania wielu pomieszczeń, budynków czy kłódek.

Dzięki zastosowanej technologii istnieje także możliwość poziomowania wkładek, przez co można ograniczyć dostęp danych kluczy do określonych zamków. Z racji swojej specyfiki, klucze zabezpieczone są przed nieautoryzowanym dorabianiem, a to sprawia że zarządca będzie posiadał dokładną wiedzę, ile aktualnie kluczy znajduje się w użyciu.

Dlaczego rozwiązanie klucza Master jest dobre?

Tak jak wspomniane zostało wcześniej mamy jeden klucz do otwierania większej ilości zamków. Co za tym idzie nie musimy upychać po kieszeniach czy torbach kluczy, które mogą stamtąd wypaść w trakcie przemieszczania się. Duża ilość kluczy w tym kontekście to także nie wygoda, gdyż ich większa liczba nie pozwala na dogodne ułożenie się w kieszeni spodni czy kurtki.

Jest to również świetne zabezpieczenie Twojego majątku. Korzystając z produktów takich firm jak m.in. ABUS, to rozwiązanie zyskuje na znaczeniu w kwestii bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb można wybrać odpowiadające właściwości wkładki.

Dodatkowo mając wiele kluczy w swojej firmie, gdzie poszczególni pracownicy mają dostęp do poszczególnych pomieszczeń, możesz wypoziomować klucze tak, abyś ty jako szef mógł wejść wszędzie, ale Twoi pracownicy mieli ograniczone dostępy, dzięki czemu niepowołana osoba nie dostanie się do nieodpowiedniego pokoju, a brak możliwości dorobienia klucza bez wiedzy właściciela to kolejny krok w podniesieniu standardu bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Należy pamiętać, że klucz Master działa w oparciu o system jednego klucza, z tą różnicą, że jest on bardziej zaawansowany. Dlatego takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w przedsiębiorstwach, gdzie konkretne grupy zawodowe mają określone dostępy.

Jeżeli nie wiesz jakie rozwiązanie byłoby odpowiednie dla Ciebie, to bez problemu możesz skontaktować się ze specjalistami ze strony systemkluczowy.pl. W ten sposób otrzymasz fachową poradę, dzięki której dokonasz zakupu najlepszego dla Ciebie wariantu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Nowe mieszkania na Wrotkowie w Lublinie? Zainwestuj!

Następny artykuł

Okna w Warszawie – u kogo warto zamówić?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments