Jeden klucz – wiele korzyści

Zimowy okres nie sprzyja szukaniu kluczy. Jest nam zimno w ręce, czasami nawet kostnieją, a poszukiwanie odpowiednich kluczy staje się irytujące, kiedy pęk jest dość obszerny. Jeden klucz byłby dla nas najlepszym rozwiązaniem. I jest. Dowiedz się jak możesz zwiększyć nie tylko poziom swojej wygody w codziennej eksploatacji kluczy, ale także zyskać na dodatkowym bezpieczeństwie.

Dlaczego warto wyposażyć się w klucz master?

Są ku temu trzy główne przesłanki.

Pierwszą z nich jest po prostu wygoda. Jeżeli posiadamy jeden klucz do wielu zamków, powiedzmy furtki, bramy wjazdowej, garażu i frontowych drzwi domu, to w normalnych warunkach mielibyśmy w posiadaniu cztery różne klucze. Jest to nie tylko niepraktyczne ze względu na każdorazowy szukanie odpowiedniego klucza. W przypadku Pań klucze mają też zgubny wpływ na wnętrze torebki, którą często obszarpują lub niszczą ich zawartość. Korzystając z klucza Master Key w naszym posiadaniu jest tylko jeden klucz, którym otworzymy każdą przystosowana do niego wkładkę. Dodatkowo jest on poręczniejszy dzięki czemu nie wypycha kieszeni i ma zdecydowanie mniejsze szanse na wyrządzenie szkód we wspomnianej torebce.

Drugą niewątpliwą zaletą jest zwiększenie bezpieczeństwa. Decydują się na system Master Key Premium, uchronimy się przed nieautoryzowanym dorobieniem klucza. Oznacza to, że nawet gubiąc klucz, nie musimy się obawiać, że gdy znalazca nam go odda, koniecznie musimy wymienić zamki, ponieważ mógł wykonać duplikat. Klucz Master z serii Premium zabezpieczony jest nie tylko znakiem towarowym, który zabrania wykonania duplikatu, ale także posiada szereg rozwiązań, które uniemożliwiają wykonanie kopii ze względu na wymiary, kształt, czy elementy konstrukcyjne.

System na jeden klucz ma także trzeci atut – możliwość regeneracji. To istotna kwestia, ponieważ jeżeli zdecydujemy się zainwestować w to rozwiązanie, nie musimy się martwić, że po pewnym czasie czeka nas ponowna duża inwestycja. Elementy można wymieniać dzięki czemu jeżeli zajdzie potrzeba naprawy danej wkładki, nie musimy zamawiać nowej, a jedynie wymienić zużyte elementy. Jednakże pamiętajmy, że klucz Master to wysokojakościowy produkt, dlatego uszkodzenia prędzej wystąpią na skutek prób uszkodzenia wkładki, niż wyeksploatowania podzespołów.

Czy system na jeden klucz jest drogi?

Wszystko uzależnione jest od rozbudowania systemu. Jeżeli planujemy zamówić wiele wkładek i dorabiać klucze – cena może okazać się odrobinę wysoka. otrzymujemy za to jednak świetnie wykonane zabezpieczenia, które znacząco wpłyną na poprawę bezpieczeństwa, pod warunkiem, że zadbamy również o takie aspekty, jak np. odpowiednie drzwi antywłamaniowe, czy zabezpieczona okna.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Mieszkania w Lublinie – wybierz odpowiedni metraż

Następny artykuł

Jakie płytki ceramiczne do małego mieszkania?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments