Jeden klucz – innowacyjne rozwiązanie dla Twojego domu

Posiadanie domu nieodzownie wiąże się z posiadaniem całego pęku kluczy. Dodatkowo jeżeli mamy małe dzieci, często trzeba zamykać pokoje lub wejścia do pomieszczeń w których nie powinny się znajdować. Przez to w kieszeniach i po domu plącze się masa kluczy, a najgorzej jest wtedy, kiedy w tym gąszczu nie możemy odnaleźć właściwego.

Jeden klucz i po kłopocie

Rozwiązanie to na pierwszy rzut oka może wydawać się odrobinę abstrakcyjne. Lecz to tylko pozory.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że posiadanie wielu kluczy do różnych miejsc, wcale nie jest bezpieczne, ani komfortowe. Każdy kto nosi klucze w kieszeniach wie, że już 2-3 klucze potrafią przeszkadzać, a co dopiero mówić o całym pęku. Poza tym mają kilka kluczy, możemy nie zauważyć, że jeden zgubiliśmy, jeżeli korzystamy z niego sporadycznie.

Dodatkowym problemem jest dorabianie. Jeżeli posiadamy np. 10 kluczy i chcemy dorobić ich komplet, to musimy liczyć się z niemałą kwotą.

Zatem zwróćmy uwagę na rozwiązanie jakim jest system jednego klucza.

Wykorzystując to rozwiązanie zyskujemy większy porządek organizacyjny, dzięki zastosowaniu jednego klucza do wszystkich wybranych przez nas zamków. Dzięki temu nie będziemy musieli poszukiwać konkretnego klucza do wybranego pomieszczenia. Tak jak wspomnieliśmy na początku, mając małe dzieci, możemy spokojnie otwierać i zamykać pomieszczenia w domu, tylko jednym kluczem, który możemy wsadzić do kieszeni, i nawet nie będzie nam przeszkadzał w kieszeni.

Kolejną zaletą jest system zabezpieczeń.  W przypadku oferty firmy MASTERKEY, klucz jest chroniony przed nieautoryzowanym dorabianiem. Sprawia to, że nie musimy mieć obaw, że gdy np. zgubimy klucz, ktoś go znajdzie i zwróci, a następnie z dorobionym włamie się do domu.

Jak właściwie działa system jednego klucza

Nazywany jest także systemem klucza centralnego czy systemem kapitańskim.

Polega to na powiązaniu ze sobą w odpowiedni sposób zamknięć (np. wkładek cylindrycznych, kłódek, zamków nawierzchniowych, zamków meblowych). Dzięki temu jednym kluczem uzyskujemy dostęp do dostosowanych zamków.

Oczywiście należy mieć świadomość, że dostęp do takiego klucza powinny mieć tylko osoby ściśle uprawnione. Istnieje możliwość stworzenia kluczy z różnym poziomem uprawnień, tzn. klucze niższego rzędu mogą otwierać tylko niektóre zamki, ale klucz matka otworzy każdy zamek.

Kontaktując się z firmą MASTERKEY możemy dobrać indywidualne rozwiązanie, które w pełni dobierzemy pod swoje zapotrzebowanie. Dzięki temu będziemy w stanie wyposażyć w ten system nie tylko swój dom, ale także firmę, obiekty inwestycyjne, i wiele innych obiektów, które należy “trzymać pod kluczem”.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Jak skutecznie zabezpieczyć dach płaski i z niewielkim spadkiem?

Następny artykuł

Nowe mieszkanie obok zalewu? Znajdziesz je w Lublinie!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments