Co na podłogę na taras ?

Wiosna! A z nią pojawiają się nowe możliwości spędzania wolnego czasu. A jak wiadomo na tarasie najlepiej o każdej porze dnia;) Aby taras mógł jednak idealnie spełniać swoje funkcje, jego konstrukcja musi być niezwykle solidna i odporna na działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych, jednocześnie bez jakiegokolwiek kompromisu na rzecz wysokiej estetyki. Bo nie bez przypadku są to elementy budynku, które sprawiają najwięcej kłopotów podczas eksploatacji.

Co zatem zastosować jako podłogę na taras

Zacznijmy od podstaw, aby uzyskać efektowną, a zarazem odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne nawierzchnię, która będzie nam służyć na długo… Proponujemy nasze nowoczesne i bardziej trwałe rozwiązanie – gumowe płyty tarasowe DECKZONE. Jest to nowatorski system przeznaczony do wykonywania posadzek tarasowych  o właściwościach antypoślizgowych, odporny na wszystkie panujące u nas czynniki klimatyczne, w tym przede wszystkim mróz, promienie UV, wodę i zmiany temperatury powietrza.  Maty Deckzone są mrozoodporne, wodoprzepuszczalne, udoskonalone pod kątem starzeniowym i odporne na promieniowanie UV.

To jednak nie wszystko!

Aby podłoga długo funkcjonowała w nienaruszonym stanie i spełniała swoje funkcje, musi mieć solidną konstrukcję. Tu gwarantujemy, że maty gumowe Deckzone są w stanie sprostać intensywnemu użytkowaniu, jak również solidnym obciążeniom. Bez problemu dźwigną ciężkie meble ogrodowe, czy ogrodowe place zabaw, gdyż część płyt mająca kontakt z podłożem, cechuje się podwyższonymi właściwościami stabilizacyjnymi i tak uformowana płyta gumowa cechuje się wysoką odpornością na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wysokim właściwościom fizyko – mechanicznym nie musimy się obawiać o trwałe uszkodzenie i odkształcenie pod wpływem nacisku, jak i przy brzegach płyt. Dzieci mogą beztrosko bawić się i biegać, bez obawy o potknięcie, co więcej właściwości antypoślizgowe płyt Deckzone – dodatkowo uchronią je przed upadkiem.

Tak więc radzimy

Warto zrezygnować z tradycyjnych płytek, a w zamian zastosować niezwykle komfortowe, atrakcyjne i co najważniejsze, trwałe płyty gumowe na tarasy firmy Flexizone. W ten sposób mogą Państwo mieć pewność, że powierzchnia balkonu znakomicie spełni swoje funkcje teraz i przez wiele lat, zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. To czyni je jednym z najlepszych materiałów wykończeniowych na taras aktualnie na rynku.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Nie wiesz jak zadbać o sylwetkę w niepogodę? Ekspander gumowy Ci pomoże!

Następny artykuł

Koła do kosiarek – co warto o nich wiedzieć?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments